Arf Bilim Sanat Akademi'den dev gösteri

GÜNDEM 29.02.2024 - 15:35, Güncelleme: 29.02.2024 - 15:39
 

Arf Bilim Sanat Akademi'den dev gösteri

Sorgun'da eğitim öğretime devam eden Arf Sanat Akademi kış etkinliği düzenledi.
Sorgun'da eğitim öğretime devam eden Arf  Bilim Sanat Akademi kış etkinliği düzenledi.  Velilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen kış etkinliği saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Etkinlik açılış konuşmasında Arf Sanat Akademi Kurucusu müzik öğretmeni Arif Şahin, "Bilim, sanat, spor ve psikolojik danışmanlık alanlarında yaptığımız yeniliğin ve kültürün temelini oluşturan, eğitimde inovasyon hedefiyle başladığımız eğitimlerimizin ilk meyvelerini alacağımız bir organizasyona tanıklık edeceğiz. Arf Akademi olarak biz aslında bu kültürün tohumlarını ekiyoruz Sorgun'da.  Akademinin bu şehre kattığı ve katacağı yeniliklerde bu kültürün inşasında siz değerli velilerimizin de pay sahibi olduğunu önemle belirtmek istiyorum." dedi.  Şahin, hedeflerinin bilim, sanat, spor ve psikolojik danışmanlık alanlarında öncülük olduğunu belirterek, " Arf akademi olarak bilim sanat spor ve psikolojik danışmanlık alanlarında sahip olduğumuz bilgi, birikim, tecrübe ve teknoloji ile bu alana öncülük etme hedefindeyiz. Bu konuda kendimizi bu şehre, bu şehrin çocuklarına, gençlerine yani bu şehrin insanına karşı sorumlu hissediyoruz. Eğitimde kalite ve başarının olmazsa olmazı kurum, veli, öğretmen ve öğrenci sac ayaklarının birlikte uyum içerisinde kültürün inşasında siz değerli velilerimizin de pay sahibi olduğunu önemle belirtmek istiyorum.  Daha kat edilecek yolumuz çok. Her geçen gün daha iyi ve daha başarılı olmak mecburiyetindeyiz. Sorgun’a ve dahi tüm Yozgat'a sözümüz olsun. " ifadelerini kullandı.  Konuşmaların ardından akademide piyano, ingilizce, resim, spor, bağlama, gitar kurslarında  eğitim alan 5-16 yaş arası öğrenciler hünerlerini sergiledi. Velilerden büyük alkış alan etkinlikten sonra veliler, "Öğrencilerimizi güvenerek emanet ettiğimiz akademide öğrendiklerini bu güzel etkinlikte sergilemelerinden büyük mutluluk duyduk. Öğretmenlerimize, emeği geçen akademi çalışanlarına teşekkür ediyoruz." dedi.
Sorgun'da eğitim öğretime devam eden Arf Sanat Akademi kış etkinliği düzenledi.
Sorgun'da eğitim öğretime devam eden Arf  Bilim Sanat Akademi kış etkinliği düzenledi. 
Velilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen kış etkinliği saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Etkinlik açılış konuşmasında Arf Sanat Akademi Kurucusu müzik öğretmeni Arif Şahin, "Bilim, sanat, spor ve psikolojik danışmanlık alanlarında yaptığımız yeniliğin ve kültürün temelini oluşturan, eğitimde inovasyon hedefiyle başladığımız eğitimlerimizin ilk meyvelerini alacağımız bir organizasyona tanıklık edeceğiz. Arf Akademi olarak biz aslında bu kültürün tohumlarını ekiyoruz Sorgun'da.  Akademinin bu şehre kattığı ve katacağı yeniliklerde bu kültürün inşasında siz değerli velilerimizin de pay sahibi olduğunu önemle belirtmek istiyorum." dedi. 
Şahin, hedeflerinin bilim, sanat, spor ve psikolojik danışmanlık alanlarında öncülük olduğunu belirterek, " Arf akademi olarak bilim sanat spor ve psikolojik danışmanlık alanlarında sahip olduğumuz bilgi, birikim, tecrübe ve teknoloji ile bu alana öncülük etme hedefindeyiz. Bu konuda kendimizi bu şehre, bu şehrin çocuklarına, gençlerine yani bu şehrin insanına karşı sorumlu hissediyoruz. Eğitimde kalite ve başarının olmazsa olmazı kurum, veli, öğretmen ve öğrenci sac ayaklarının birlikte uyum içerisinde kültürün inşasında siz değerli velilerimizin de pay sahibi olduğunu önemle belirtmek istiyorum.  Daha kat edilecek yolumuz çok. Her geçen gün daha iyi ve daha başarılı olmak mecburiyetindeyiz. Sorgun’a ve dahi tüm Yozgat'a sözümüz olsun. " ifadelerini kullandı.